fbpx

Çalışma Saatleri: Salı - Ctesi: 10.00 - 19.00 | Pazar - Ptesi: Tatil

Kukai & Mantra Eğitimi
Kukai & Mantra Eğitimi

Kukai & Mantra Eğitimi

Free
Category
Yorumlar
Rating

Japon Shingon Budizm okulunun kurucusu Kukai(Kobo Daishi)nin felsefi görüşleri ve ezoterik mantra çalışmaları neticesinde ortaya çıkmış, içsel simya geleneğine dayanan uygulama yöntemleri içerir.

Ezoterik bir öğreti olması nedeniyle, mantra metotları gizli tutularak küçük bir azınlığa aktarılmış; sadece şifa kısmı Reiki ismiyle Doğu’dan Batı’ya yayılmıştır. Anadolu’da “el vermek” olarak anılan “inisiyasyon” yoluyla hocadan öğrenciye aktarılır. Kukai bilgisi Reiki gibi bütüncül şifanın yanısıra, mantra uygulamalarının yüksek farkındalık ve idrak artırıcı etkisiyle, kişinin aura frekansını yükselterek Astrolojik doğum haritalarında ve ağır gezegen transitlerinde zorlayıcı enerjilerin sağaltılmasını destekleyici, doğum haritalarını integral bir biçimde dengeleyicidir.Bu çalışmaların ana hedefi bedeni yenileyen, yıpranmayı azaltan ve zihnin bilinmeyen gibi görünen ruhsal enerjisiyle yeniden bağlantıya geçmeyi sağlayan teknikleri öğreterek kişinin yaşam kalitesinde fark yaratmasına ve ruhsal tekamülüne katkıda bulunmaktadır.

Eğitim 12 haftalık temel seviye ve 16 haftalık ileri seviye olmak üzere online sınıflarda verilmektedir. Okült ve ezoterik öğretilere ilgili duyan herkes katılabilir.

Yorumlar

0 Rated 0 out of 0 Ratings
5 stars
4 stars
3 stars
2 stars
1 stars
Bizi Takip Edin!

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel kalın.