fbpx

Çalışma Saatleri: Salı - Ctesi: 10.00 - 19.00 | Pazar - Ptesi: Tatil

Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası

www.oguzhanceyhanakademi.com internet sitesi gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

 

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?

www.oguzhanceyhanakademi.com internet sitesi, siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık değildir ve hiçbir surette www.oguzhanceyhanakademi.com internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

 

Bilgi Toplama ve Kullanımı

www.oguzhanceyhanakademi.com internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün ya da hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir.

 

www.oguzhanceyhanakademi.com internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

 

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için sıradan bir ziyaretçi değil sitemizin tanıdığı bir kullanıcı olursunuz ve www.oguzhanceyhanakademi.com internet sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir.

 

Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.

 

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

www.oguzhanceyhanakademi.com internet sitesi sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.

 

www.oguzhanceyhanakademi.com internet sitesi eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir.

 

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.

 

Sözleşme

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan OĞUZHANCEYHAN AKADEMİ (‘OĞUZHAN CEYHAN’) nin sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, OĞUZHANCEYHAN AKADEMİ (‘OĞUZHAN CEYHAN’) nin nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde OĞUZHANCEYHAN AKADEMİ (‘OĞUZHAN CEYHAN’) nin sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bizi Takip Edin!

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel kalın.